Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 49 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa Cotta International Editia V Categoria 1991
Categoria 1991 PDF Imprimare Email

CATEGORIA 1991

GRUPA A

GRUPA B

GRUPA C

CS ATLETICO ARAD

FCM UTA ARAD

ACU ARAD

CSŞ GLORIA ARAD

KINDER JUNIOR ORADEA

CS PORTUL CONSTANŢA

ELECTRA DUBIROM BUCUREŞTI

OLIMPIA SATU MARE

LPS SUCEAVA

FC BARBU TÂRGOVIŞTE

FC METALPROCESS BĂBENI

FC RIPENSIA 2000 TIMIŞOARA

JOI 30.06.2005

GRUPA A

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

12.45

CS ATLETICO ARAD

CSŞ GLORIA ARAD

ATLETICO

4-0

VINERI 01.07.2005

GRUPA A

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

10.15.

ATLETICO ARAD

BARBU TÂRGOVIŞTE

UTA

4-0

2

11.00.

CSŞ GLORIA ARAD

E.D. BUCUREŞTI

UTA

3-0

3

15.30.

E.D.BUCUREŞTI

BARBU TÂRGOVIŞTE

UTA

2-1

20.15.

FESTIVITATE DE DECHIDERE

Vezi program

GRUPA B

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

8.00.

FCM UTA ARAD

OLIMPIA SATU MARE

CSŞ

2-1

2

11.45.

KINDER J. ORADEA

METALPRO. BĂBENI

CSŞ

2-2

3

15.30.

KINDER J. ORADEA

FCM UTA ARAD

CSŞ

1-3

4

16.15.

OLIMPIA SATU MARE

METALPRO. BĂBENI

CSŞ

0-1

 

20.15.

FESTIVITATE DE DECHIDERE

Vezi program

GRUPA C

NR

ORA

ECHIPELE

CATEG.

SCOR

1

9.30.

ACU ARAD

LPS SUCEAVA

ROMTELECOM

2-3

2

14.00.

LPS SUCEAVA

RIPENSIA TIMIŞOARA

ROMTELECOM

0-1

3

14.45.

ACU ARAD

PORTUL CONSTANŢA

ROMTELECOM

0-1

4

18.30.

PORTUL CONSTANŢA

RIPENSIA TIMIŞOARA

ROMTELECOM

0-1

 

20.15.

FESTIVITATE DE DECHIDERE

Vezi program

SÂMBĂTĂ 02.07.2005

GRUPA A

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

8.00.

CSŞ GLORIA ARAD

BARBU TÂRGOVIŞTE

UTA

3-0

2

8.45.

ATLETICO ARAD

ELECTRA D. BUCUREŞTI

UTA

8-0

 

GRUPA B

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

8.00.

FCM UTA ARAD

METALPR. BĂBENI

CSŞ

3-1

2

8.45.

KINDER J. ORADEA

OLIMPIA SATU MARE

CSŞ

1-3

GRUPA C

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

9.30.

PORTUL CONSTANŢA

LPS SUCEAVA

CSŞ

0-4

2

10.15.

ACU ARAD

RIPENSIA TIMIŞOARA

CSŞ

2-3

 

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA A

GRUPA B

GRUPA C

1

CS ATLETICO ARAD

FCM UTA ARAD

FC RIPENSIA 2000 TIMIŞOARA ACU ARAD

2

CSŞ GLORIA ARAD

FC METALPROCESS BĂBENI

LPS SUCEAVA

3

ELECTRA DUBIROM BUCUREŞTI

OLIMPIA SATU MARE

CS PORTUL CONSTANŢA

4

FC BARBU TÂRGOVIŞTE

KINDER JUNIOR ORADEA

ACU ARAD

 

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

15.30.

A1 ATLETICO ARAD

C1 (LOC 1-3) RIPENSIA TIMIŞOARA

CSŞ

3-0

2

16.15.

A2 CSŞ GLORIA ARAD

C2 (LOC 4-6) LPS SUCEAVA

CSŞ

0-1

3

16.15

A3 E.D. BUCUREŞTI

C3 (LOC 7-9) PORTUL CONSTANŢA

UTA

0-0

4

17.00

A4 BARBU TÂRGOVIŞTE

C4 (LOC 10-12) ACU ARAD

UTA

1-3

DUMINICĂ 03.07.2005

NR.

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

8.00

A2 CSŞ GLORIA ARAD

B2 (LOC 4-6) METALPRO. BĂBENI

CSŞ

0-1

2

8.45.

B1 UTA ARAD

C1 (LOC 1-3) RIPENSIA TIMIŞOARA

UTA

1-1

3

11.00

A3 ED BUCUREŞTI

B3 (LOC 7-9) OLIMPIA SATU MARE

ROMTELECOM

0-1

4

11.45

A4 BARBU TÂRGOVIŞTE

B4 (LOC 10-12) KINDER J. ORADEA

ROMTELECOM

0-7

5

12.30

A1 ATLETICO ARAD

B1 (LOC 1-3) UTA ARAD

UTA

0-1

6

13.15

B2 METALPROCES BĂBENI

C2 (LOC4-6) LPS SUCEAVA

CSŞ

1-0

7

14.00

B3 OLIMPIA SATU MARE

C3 (LOC 7-9) PORTUL CONSTANŢA

ROMTELECOM

2-0

8

14.45

B4 KINDER JUNIOR ORADEA

C4 (LOC10-12) ACU ARAD

ROMTELECOM

4-1

15.00

FESTIVITATE DE PREMIERE

UTA

CLASAMENTUL FINAL 1991

1

FCM UTA ARAD

2

CS ATLETICO ARAD

3

FC RIPENSIA 2000 TIMIŞOARA

4

FC METALPROCESS BĂBENI

5

LPS SUCEAVA

6

CSŞ GLORIA ARAD

7

OLIMPIA SATU MARE

8

ELECTRA DUBIROM BUCUREŞTI

9

CS PORTUL CONSTANŢA

10

KINDER JUNIOR ORADEA

11

ACU ARAD

12

FC BARBU TÂRGOVIŞTE

Premii speciale:
Cel mai bun jucător: Voian Bogdan - FCM UTA Arad
Cel mai bun portar: Bucuroiu Alin - CS Atletico Arad
Golgheter: Buştea Adrian - Kinder Junior Oradea

CS ATLETICO ARAD

LOT: BUCUROIU, FRANCESCU- FILARET, BAN, SAVA, ŞERBAN, BRANC, PURECE, ARHILIE, LINGURAR, GREHOLEA, RADA, CHINDRIŞ, ŢUCUDEAN.

Antrenor: prof. MESZAR ALEXANDRU.

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates