Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 91 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa Cotta International Editia V Categoria 1990
Categoria 1990 PDF Imprimare Email

CATEGORIA 1990

GRUPA A

GRUPA B

CS ATLETICO ARAD

FCM UTA ARAD

CS IERNUT MUREŞ

TRICOTAJE INEU

FC BUDVAR ODORHEIU SECUIESC

KINDER JUNIOR ORADEA

CSŞ REGHIN

CSŞ LAZIO LUGOJ

CS VLADIMIRESCU 2003

CS ATLETICO II ARAD

JOI 30.06.2005

GRUPA A

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

10.30

CS ATLETICO ARAD

CS VLADIMIRESCU 2003

ATLETICO

3-0 fj

 

VINERI 01.07.2005

GRUPA A

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

8.45.

CS ATLETICO ARAD

IERNUT MUREŞ

UTA

0-0

2

9.30.

BUDVAR ODORHEIU -S.

VLADIMIRESCU

UTA

4-0

3

14.00.

IERNUT MUREŞ

VLADIMIRESCU

UTA

2-1

4

14.45.

BUDVAR ODORHEIU -S.

CSŞ REGHIN

UTA

0-1

5

17.45.

ATLETICO ARAD

CSŞ REGHIN

UTA

5-1

20.15

FESTIVITATE DE DESCHIDERE

Vezi program

 

GRUPA B

NR

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

10.15.

FCM UTA ARAD

TRICOTAJE INEU

ROMTELECOM

1-0

2

12.30.

KINDER JUNIOR ORADEA

CSŞ LAZIO LUGOJ

ROMTELECOM

3-0

3

13.15.

TRICOTAJE INEU

CS ATLETICO II ARAD

ROMTELECOM

2-0

4

17.00.

FCM UTA ARAD

KINDER JUNIOR ORADEA

ROMTELECOM

1-1

5

17.45.

CSŞ LAZIO LUGOJ

CS ATLETICO II ARAD

ROMTELECOM

1-1

 

20.15

FESTIVITATE DE DECHIDERE

Vezi program

 

SÂMBĂTĂ 02.07.2005

GRUPA A

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

9.30.

ATLETICO ARAD

BUDVAR ODORHEIU S.

UTA

4-0

2

10.15.

CSŞ REGHIN

VLADIMIRESCU

UTA

5-0

3

12.30.

IERNUT MUREŞ

BUDVAR ODORHEIU S.

UTA

0-2

4

14.45.

CSŞ REGHIN

IERNUT MUREŞ

UTA

1-2

GRUPA B

NR .

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

11.00.

FCM UTA ARAD

CSŞ LAZIO LUGOJ

UTA

1-0

2

11.45.

KINDER J. ORADEA

CS ATLETICO II ARAD

UTA

1-0

3

13.15.

TRICOTAJE INEU

CSŞ LAZIO LUGOJ

UTA

2-0

4

14.00.

FCM UTA ARAD

CS ATLETICO II ARAD

UTA

6-0

5

15.30.

TRICOTAJE INEU

KINDER J. ORADEA

UTA

0-0

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE

GRUPA A

GRUPA B

1

CS ATLETICO ARAD

FCM UTA ARAD

1

2

CS IERNUT MUREŞ

KINDER JUNIOR ORADEA

2

3

CSŞ REGHIN

TRICOTAJE INEU

3

4

FC BUDVAR ODORHEIU SECUIESC

CSŞ LAZIO LUGOJ

4

5

CS VLADIMIRESCU 2003

CS ATLETICO II ARAD

5

DUMINICĂ 03.07.2005

NR.

ORA

ECHIPELE

TEREN

SCOR

1

8.00

A3 CSŞ REGHIN

B3 (LOC 5) TRICOTAJE INEU

ATLETICO

5-1

2

9.30

A5 VLADIMIRESCU

B5 (LOC 9) ATLETICO II ARAD

ROMTELECOM

0-2

3

11.00

A4 BUDVAR O.S.

B4 (LOC 7) LAZIO LUGOJ

CSŞ

0-1

4

13.15.

A2 IERNUT MUREŞ

B2 (LOC 3) KINDER J. ORADEA

UTA

0-5

5

14.00.

A1 ATLETICO ARAD

B1 (LOC 1) UTA ARAD

UTA

2-0

15.00

FESTIVITATE DE PREMIERE

UTA

CLASAMENTUL FINAL 1990

1

CS ATLETICO ARAD

2

FCM UTA ARAD

3

KINDER JUNIOR ORADEA

4

CS IERNUT MUREŞ

5

CSŞ REGHIN

6

TRICOTAJE INEU

7

CSŞ LAZIO LUGOJ

8

FC BUDVAR ODORHEIU SECUIESC

9

CS ATLETICO II ARAD

10

CS VLADIMIRESCU 2003

Premii speciale:

Cel mai bun jucător: Blenteşi Florin - CS Atletico Arad
Cel mai bun portar: Bujor Cătălin - CS Atletico Arad
Golgheter:  Andor Remus - Kinder Junior Oradea

CS ATLETICO ARAD

LOT- BUJOR, DOLHA- CORNEA , BLENTEŞI, HOTĂRAN, CĂPRAR, POPA, KELEMEN, TOC, HOMOROGAN, BORZ, MANEA, ŞERBAN, NOVAC, ERDEI, TRÂNC.

Antrenor: prof. MESZAR ALEXANDRU

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates