Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 96 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa Cotta International Editia IV Categoria 1996
Categoria 1996 PDF Imprimare Email

CATEGORIA 1996

GRUPA A/ GROUP

GRUPA B/ GROUP

VOJVODINA (SER)

SZOKOLAY BEKESCSABA (HU)

ATLETICO ARAD

SATU MARE

FC BRAŞOV

FC UTA ARAD

VLADIMIRESCU 2003

H.D.SEMLAC

VINERI/FRIDAY 18.06.2004

GRUPA   A / GROUP

Nr.crt.

ORA / TIME

TERENUL / PLACE

JOCURILE / GAMES

SCORUL/

SCORE

1

9.30

ATLETICO B

VOJVODINA –FC BRAŞOV

5-0

2

11.45

ATLETICO B

ATLETICO ARAD-VOJVODINA

0-0

3

11.45

ATLETICO C

FC BRAŞOV-VLADIMIRESCU

2-1

4

14.00

ATLETICO B

ATLETICO - VLADIMIRESCU

6-0

GRUPA   B / GROUP

Nr.crt.

ORA / TIME

TERENUL / PLACE

JOCURILE / GAMES

SCORUL/

SCORE

1

14.00

ATLETICO C

SZOKOLAY- SATU MARE

1-1

2

17.00

ATLETICO B

SZOKOLAY-UTA ARAD

4-0

3

17.00

ATLETICO C

SATU MARE –HD SEMLAC

4-3

4

19.15

ATLETICO B

HD SEMLAC- UTA ARAD

5-0

 

SÂMBĂTĂ/SATURDAY 19.06.2004

GRUPA   A / GROUP

Nr.crt.

ORA / TIME

TERENUL / PLACE

JOCURILE / GAMES

SCORUL/

SCORE

1

8.45

ATLETICO B

VOJVODINA-VLADIMIRESCU

3-0

2

9.30

ATLETICO C

ATLETICO ARAD-FC BRAŞOV

5-1

GRUPA   B / GROUP

Nr.crt.

ORA / TIME

TERENUL / PLACE

JOCURILE / GAMES

SCORUL/

SCORE

1

8.45

ATLETICO C

SZOKOLAY- HD SEMLAC

3-2

2

9.30

ATLETICO B

UTA ARA- SATU MARE

0-6

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE/ CLASSIFICATION AFTER GROUPS

GRUPA   A / GROUP

GRUPA   B / GROUP

 

A1. ATLETICO ARAD 7p

B1. SATU MARE 7p

A2. VOJVODINA 7p

B2. SZOKOLAY 7p

A3. FC BRAŞOV 3p

B3. HD SEMLAC 3p

A4. VLADIMIRESCU 0p

B4. UTA ARAD 0p

SÂMBĂTĂ/SATURDAY 19.06.2004

Nr.joc/Nr.of the game

ORA / TIME

TERENUL / PLACE

JOCURILE / GAMES

SCORUL/

SCORE

1

15.30

ATLETICO B

ATLETICO ARAD(A1-B2)SZOKOLAY BEKESCSABA

1-0

2

15.30

ATLETICO B

VOJVODINA(A2-B1)SATU MARE

1-0

3

16.15

ATLETICO C

FC BRAŞOV(A3-B4)UTA

2-0

4

16.15

ATLETICO C

VLADIMIRESCU(A4-B3)SEMLAC

3-0fj

DUMINICĂ/SUNDAY 20.06.2004

Nr.joc/Nr.of the game

ORA / TIME

TERENUL / PLACE

JOCURILE / GAMES

SCORUL/

SCORE

5

11.00

ATLETICO B

UTA/(LOC 7-8)/SEMLAC

0-2(0-0)dp

6

11.00

ATLETICO C

FC BRAŞOV/(LOC 5-6)/VLADIMIRESCU

1-2

7

13.15

ATLETICO B

SZOKOLAY/(LOC 3-4)/SATU MARE

2-4(2-2)dp

8

14.40

UTA A

ATLETICO ARAD/(LOC1-2)/VOJVODINA

3-0

C-CÂŞTIGĂTOR-WINNER;         P-PIERZĂTOR-LOSER , URMAT DE NUMĂRUL MECIULUI, FOLLOWED BY THE NUMBER OF THE GAME

 

CLASAMENTUL FINAL/ FINAL CLASSIFICATION

1

CS ATLETICO ARAD

2

VOJVODINA RMR NOVI SAD

3

LPS SATU MARE

4

SZOKOLAY FOCISULI BÉKÉSCSABA

5

CS VLADIMIRESCU 2003

6

FC BRAŞOV

7

HD SEMLAC

8

FC UTA ARAD

Premii speciale:

Cel mai bun portar: Bucaciuc Rareş - CS Atletico Arad
Golgheter: Trabalka Kevin - CS Atletico Arad
Cel mai bun jucător: Burlă Bogdan - CS Atletico Arad

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates