Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 95 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa Cotta International Editia IV Categoria 1994
Categoria 1994 PDF Imprimare Email

CATEGORIA 1994

GRUPA A/ GROUP

GRUPA B/ GROUP

GRUPA C/ GROUP

ROMVEST ARAD

FC UTA ARAD

KICKERS CHIŞINEU CRIŞ

DINAMO ORADEA

CSS ALEXANDRIA

SZOKOLAY FOCISULI BEKESCSABA (HU)

CSS TÂRGU NEAMŢ

MISKOLC SI (HU)

KINDER JUNIOR ORADEA/neprezentat

ATLETIC 94 SATU MARE

CS VLADIMIRESCU 2003

VIITORUL PANDURII TÂRGU JIU

VINERI/FRIDAY 18.06.2004

GRUPA   A / GROUP

Nr.crt.

ORA / TIME

TERENUL / PLACE

JOCURILE / GAMES

SCORUL/

SCORE

1

9.30

ATLETICO A

ROMVEST –ATLETIC SATU MARE

0-0

2

11.45

ATLETICO A

DINAMO ORADEA-TG.NEAMŢ

0-0

3

14.00

ATLETICO A

ROMVEST –DINAMO ORADEA

6-0

4

14.45

ATLETICO A

ATLETIC SATU MARE-TG.NEAMŢ

7-0

GRUPA   B / GROUP

Nr.crt.

ORA / TIME

TERENUL / PLACE

JOCURILE / GAMES

SCORUL/

SCORE

1

8.45

CSS B

UTA ARAD-CSS ALEXANDRIA

2-7

2

14.45

CSS A

UTA ARAD-VLADIMIRESCU 2003

5-1

3

14.45

CSS B

MISKOLC-CSS ALEXANDRIA

3-3

4

17.00

CSS A

MISKOLC-VLADIMIRESCU

8-0

GRUPA   C / GROUP

Nr.crt.

ORA / TIME

TERENUL / PLACE

JOCURILE / GAMES

SCORUL/

SCORE

1

9.30

CSS B

KICKERS CHIŞINEU CRIŞ-PANDURII TG.JIU

9-1

2

11.00

CSS B

SZOKOLAY BEKESCSABA-KINDER ORADEA

3-0 fj

3

16.15

CSS B

SZOKOLAY BEKESCSABA-PANDURII TG.JIU

4-0

4

17.00

CSS B

KICKERS CHIŞINEU CRIŞ-KINDER ORADEA

3-0 fj

Fj/fără joc

 

SÂMBĂTĂ/SATURDAY 19.06.2004

GRUPA   A / GROUP

Nr.crt.

ORA / TIME

TERENUL / PLACE

JOCURILE / GAMES

SCORUL/

SCORE

1

8.00

ATLETICO A

DINAMO ORADEA-ATLETIC SATU MARE

0-12

2

8.00

ATLETICO B

ROMVEST ARAD-CSS TG.NEAMŢ

10-1

GRUPA   B / GROUP

Nr.crt.

ORA / TIME

TERENUL / PLACE

JOCURILE / GAMES

SCORUL/

SCORE

1

8.00

CSS A

UTA ARAD-MISKOLC

1-1

2

8.45

CSS A

CSS ALEXANDRIA-VLADIMIRESCU

17-1

GRUPA   C / GROUP

Nr.crt.

ORA / TIME

TERENUL / PLACE

JOCURILE / GAMES

SCORUL/

SCORE

1

8.00

CSS B

KINDER ORADEA-PANDURII TG.JIU

0-3 fj

2

8.45

CSS B

KICKERS-SZOKOLAY

5-3

 

 

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE/ CLASSIFICATION AFTER GROUPS

GRUPA   A / GROUP

GRUPA   B / GROUP

 

GRUPA   C / GROUP

 

A1.AT.SATU MARE 7P

B1. ALEXANDRIA 7P

C1. KICKERS 9P

A2.ROMVEST 7P

B2. MISKOLC 5P

C2. SZOKOLAY 6P

A3. TG. NEAMŢ 1P

B3. UTA 4P

C3. PANDURII TG.JIU 3P

A4.DINAMO ORADEA 1P

B4. VLADIMIRESCU 0P

C4. -

SÂMBĂTĂ/SATURDAY 19.06.2004

Nr.joc/Nr.of the game

ORA / TIME

TERENUL / PLACE

JOCURILE / GAMES

SCORUL/

SCORE

1

13.15

ATLETICO A

ALEXANDRIA(B1-C2)SZOKOLAY

0-7

2

13.15

ATLETICO B

UTA (B3-C4)-

3-0FJ

3

14.00

ATLETICO A

ROMVEST(A2-C1)KICKERS

2-1

4

14.00

ATLETICO B

DINAMO ORADEA(A4-C3)PANDURII TG.JIU

0-7

5

14.45

ATLETICO A

AT.SATU MARE(A1-B2)MISKOLC

3-0

6

14.45

ATLETICO B

TG.NEAMŢ(A3-B4)VLADIMIRESCU

6-3

DUMINICĂ/SUNDAY 20.06.2004

Nr.joc/Nr.of the game

ORA / TIME

TERENUL / PLACE

JOCURILE / GAMES

SCORUL/

SCORE

7

8.00

ATLETICO A

VLADIMIRESCU/(LOC 10-11)/DINAMO ORADEA

3-0

8

8.00

ATLETICO B

TG. NEAMŢ/(LOC 7-9)/PANDURII TG.JIU

3-0

9

8.45

ATLETICO A

ALEXANDRIA/(LOC 4-6)/CHIŞINEU CRIŞ

0-1

10

8.45

ATLETICO B

SZOKOLAY BEKESCSABA/ (LOC1-3)ROMVEST

1-1

11

11.00

ATLETICO A

-

 

12

11.45

ATLETICO A

UTA/(LOC 7-9)/PANDURII TG.JIU

3-0

13

11.45

ATLETICO B

CHIŞINEU CRIŞ/(LOC 4-6)/MISKOLC

3-2

14

12.10

UTA A

SATU MARE/(LOC1-3)/SZOKOLAY

1-0

15

14.00

ATLETICO A

-

 

16

14.00

ATLETICO B

TG.NEAMŢ/(LOC 7-9)/UTA

0-3

17

14.45

ATLETICO A

MISKOLC/(LOC 4-6)/ALEXANDRIA

3-0

18

14.45

ATLETICO B

ROMVEST/(LOC1-3)SATU MARE

1-2

C-CÂŞTIGĂTOR-WINNER;         P-PIERZĂTOR-LOSER , URMAT DE NUMĂRUL MECIULUI, FOLLOWED BY THE NUMBER OF THE GAME

CLASAMENTUL FINAL/ FINAL CLASSIFICATION

1

ATLETIC 94 SATU MARE

2

ROMVEST ARAD

3

SZOKOLAY FOCISULI BÉKÉSCSABA

4

KICKERS CHIŞINEU CRIŞ

5

MISKOLC SI

6

CSS ALEXANDRIA

7

FC UTA ARAD

8

CSS TÂRGU NEAMŢ

9

VIITORUL PANDURII TÂRGU JIU

10

CS VLADIMIRESCU 2003

11

DINAMO ORADEA

Premii speciale:

Cel mai bun portar: Ardelean George - Atletic 94 Satu Mare
Golgheter: Cădar Gabriel - Atletic 94 Satu Mare
Cel mai bun jucător: Tusz Andrei - AS Romvest Arad

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates