Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 53 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa Cotta International Editia IV Categoria 1993
Categoria 1993 PDF Imprimare Email

CATEGORIA 1993

GRUPA A/ GROUP

GRUPA B/ GROUP

GRUPA C/ GROUP

GRUPA D/ GROUP

ATLETICO GALBEN

ATHLETIC LUGOJ

PINKUM (SER)

SZOKOLAY BEKESCSABA (HU)

CSS ALEXANDRIA

OLIMPIA SATU MARE

AUTO TIMIŞOARA

CSS GLORIA ARAD

VIITORUL SÂNTANA

FC UTA ARAD

P.S.NEGREA REŞIŢA

RIPENSIA TIMIŞOARA

KISKUNHALAS (HU)

ATLETICO NEGRU

DINAMO ORADEA

D.VICTORIA BUCUREŞTI

 

 

FORTUSPRES IAŞI

PANDURII TG.JIU

VINERI/FRIDAY 18.06.2004

GRUPA   A / GROUP

Nr.crt.

ORA / TIME

TERENUL / PLACE

JOCURILE / GAMES

SCORUL/

SCORE

1

12.30

UTA A

ATLETICO GALBEN-VIITORUL SÂNTANA

4-0

2

13.15

UTA A

CSS ALEXANDRIA-KISKUNHALAS

4-1

3

17.00

UTA A

ATLETICO GALBEN-KISKUNHALAS

3-3

4

17.00

UTA B

CSS ALEXANDRIA-VIITORUL SÂNTANA

5-2

GRUPA   B / GROUP

Nr.crt.

ORA / TIME

TERENUL / PLACE

JOCURILE / GAMES

SCORUL/

SCORE

1

8.00

UTA B

OLIMPIA SATU MARE-UTA ARAD

0-2

2

10.15

UTA A

ATLETICO NEGRU/ATHLETIC LUGOJ

0-2

3

13.15

UTA B

OLIMPIA SATU MARE-ATLETICO NEGRU

4-1

4

15.30

UTA B

UTA-ATHLETIC LUGOJ

3-1

GRUPA   C / GROUP

Nr.crt.

ORA / TIME

TERENUL / PLACE

JOCURILE / GAMES

SCORUL/

SCORE

1

9.30

CSS I A

AUTO TIMIŞOARA-PINKUM

3-2

2

11.45

CSS I A

P.S.NEGREA REŞIŢA-DINAMO ORADEA

1-4

3

15.30

CSS I A

PINKUM- P.S.NEGREA REŞIŢA

8-1

4

15.30

CSS I B

AUTO TIMIŞOARA-FORTUSPRES IAŞI

4-2

5

17.45

CSS I A

P.S.NEGREA REŞIŢA-FORTUSPRES IAŞI

0-4

6

17.45

CSS I B

DINAMO ORADEA-AUTO TIMIŞOARA

1-3

GRUPA   D / GROUP

Nr.crt.

ORA / TIME

TERENUL / PLACE

JOCURILE / GAMES

SCORUL/

SCORE

1

8.45

CSS I A

CSS GLORIA ARAD-D.VICTORIA BUCUREŞTI

4-3

2

11.00

CSS I A

RIPENSIA TIMIŞOARA-PANDURII TG.JIU

0-3

3

11.45

CSS I B

SZOKOLAY BEKESCSABA-CSS GLORIA ARAD

1-2

4

16.15

CSS I A

RIPENSIA TIMIŞOARA-D.VICTORIA BUCUREŞTI

3-3

5

18.30

CSS I A

SZOKOLAY BEKESCSABA-PANDURII TG.JIU

3-5

6

18.30

CSS I B

CSS GLORIA ARAD-RIPENSIA TIMIŞOARA

4-0

 

 

 

 

SÂMBĂTĂ/SATURDAY 19.06.2004

GRUPA   A / GROUP

Nr.crt.

ORA / TIME

TERENUL / PLACE

JOCURILE / GAMES

SCORUL/

SCORE

1

11.45

UTA A

ATLETICO GALBEN-CSS ALEXANDRIA

3-2

2

11.45

UTA B

KISKUNHALAS-VIITORUL SÂNTANA

7-1

GRUPA   B / GROUP

Nr.crt.

ORA / TIME

TERENUL / PLACE

JOCURILE / GAMES

SCORUL/

SCORE

1

10.15

UTA A

OLIMPIA SATU MARE-ATHLETIC LUGOJ

0-3

2

10.15

UTA B

UTA ARAD-ATLETICO NEGRU

8-0

GRUPA   C / GROUP

Nr.crt.

ORA / TIME

TERENUL / PLACE

JOCURILE / GAMES

SCORUL/

SCORE

1

7.15

UTA A

PINKUM-FORTUSPRES IAŞI

0-3

2

9.30

CSS I A

AUTO TIMIŞOARA-PS NEGREA REŞIŢA

5-1

3

9.30

CSS I B

PINKUM-DINAMO ORADEA

4-0

4

12.30

CSS I A

DINAMO ORADEA-FORTUSPRES IAŞI

2-1

GRUPA   D / GROUP

Nr.crt.

ORA / TIME

TERENUL / PLACE

JOCURILE / GAMES

SCORUL/

SCORE

1

10.15

CSS I A

D.VICTORIA BUCUREŞTI-PANDURII TG.JIU

0-3

2

10.15

CSS I B

SZOKOLAY BEKESCSABA-RIPENSIA TIMIŞOARA

3-3

3

13.15

CSS I A

D.VICTORIA BUCUREŞTI-SZOKOLAY BEKESCSABA

3-1

4

13.15

CSS I B

CSS GLORIA ARAD-PANDURII TG.JIU

4-0

 

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE/ CLASSIFICATION AFTER GROUPS

GRUPA   A / GROUP

GRUPA   B / GROUP

 

GRUPA   C / GROUP

 

GRUPA   D / GROUP

 

A1. ATLETICO GALBEN 7P

B1. UTA 9P

C1. AUTO TIMIŞOARA 12P

D1.CSS GLORIA 12P

A2.ALEXANDRIA 6P

B2. AT.LUGOJ 6P

C2. FORTUSPRES IAŞI 6P

D2. PANDURII TG.JIU 9P

A3. KISKUNHALAS 4P

B3. SATU MARE 3P

C3. PINKUM 6P

D3. VICT.BUC. 4P

A4SÂNTANA 0P.

B4. ATLETICO NEGRU 0P

C4. DINAMO ORADEA 6P

D4. RIPENSIA TIM. 2P

 

 

C5. PS.NEGREA REŞIŢA 0P

D5. SZOKOLAY 1P

SÂMBĂTĂ/SATURDAY 19.06.2004

Nr.joc/Nr.of the game

ORA / TIME

TERENUL / PLACE

JOCURILE / GAMES

SCORUL/

SCORE

1

14.45

CSS I A

KISKUNHALAS(A3-B4)ATLETICO NEGRU

5-0

2

14.45

CSS I B

SÂNTANA(A4-B3)OLIMPIA SATU MARE

0-3

3

15.30

CSS I A

ATL.GALBEN(A1-B2)AT.LUGOJ

0-5

4

15.30

CSS I B

ALEXANDRIA(A2-B1)UTA

0-3

5

16.15

CSS I A

AUTO TIM(C1-D2)PANDURII TG.JIU

2-3(0-0)DP

6

16.15

CSS I B

FORTUS IAŞI(C2-D1)CSS GLORIA

1-3

7

17.00

CSS I A

PINKUM(C3-D4)RIPENSIA

2-0

8

17.00

CSS I B

DINAMO ORADEA(C4-D3)VICT.BUC

0-3

DUMINICĂ/SUNDAY 20.06.2004

Nr.joc/Nr.of the game

ORA / TIME

TERENUL / PLACE

JOCURILE / GAMES

SCORUL/

SCORE

9

8.00

CSS I A

AT.LUGOJ(C3-C5)PANDURII TG.JIU

1-5

10

8.00

CSS I B

KISKUNHALAS(C1-C7)PINKUM

3-0

11

8.45

CSS I A

UTA(C4-C6)CSS GLORIA

3-2(0-0)DP

12

8.45

CSS I B

OL.SATU MARE(C2-C8)VICT.BUC.

0-7

13

9.30

CSS I A

ATLETICO GALBEN(P3-P5) AUTO TIM

3-0

14

9.30

CSS I B

ATLETICO NEGRU(P1-P7)RIPENSIA TIM

0-4

15

10.15

CSS I A

ALEXANDRIA(P4-P6)FORTUS IAŞI

3-4

16

10.15

CSS I B

SÂNTANA(P2-P8)DINAMO ORADEA

4-5(3-3)DP

17

11.45

CSS I A

P.S.NEGREA REŞIŢA/ (LOC 17-18)/SZOKOLAY BEKESCSABA

1-8

18

11.45

CSS I B

ATL.NEGRU/(LOC 15-16)/SÂNTANA

1-2

19

12.30

CSS I A

RIPENSIA TIMIŞOARA/(LOC 13-14)/DINAMO ORADEA

2-0

20

12.30

CSS I B

PINKUM/(LOC 11-12)/OLIMPIA SATU MARE

0-3

21

13.15

CSS I A

KISKUNHALAS/(LOC 9-10)/VICTORIA DINAMO BUCUREŞTI

4-1

22

13.15

CSS I B

AUTO TIMIŞOARA/(LOC 7-8)/ALEXANDRIA

0-3

23

14.00

CSS I A

ATLETICO GALBEN/(LOC 5-6)/FORTUSPRES IAŞI

0-1

24

14.00

CSS I B

ATHLETIC LUGOJ/(LOC 3-4)/CSS GLORIA ARAD

1-3

25

14.40

UTA B

PANDURII TÂRGU JIU/(LOC 1-2)/UTA ARAD

3-0

C-CÂŞTIGĂTOR-WINNER;         P-PIERZĂTOR-LOSER , URMAT DE NUMĂRUL MECIULUI, FOLLOWED BY THE NUMBER OF THE GAME

 

CLASAMENTUL FINAL/ FINAL CLASSIFICATION

1

FC UTA ARAD

2

PANDURII LIGNITUL TÂRGU JIU

3

CSS GLORIA ARAD

4

ATHLETIC LUGOJ

5

FORTUSPRES IAŞI

6

CS ATLETICO GALBEN ARAD

7

CSS ALEXANDRIA

8

AUTO TIMŞOARA

9

KISKUNHALAS

10

VICTORIA DINAMO BUCUREŞTI

11

OLIMPIA SATU MARE

12

PINKUM

13

RIPENSIA TIMIŞOARA

14

DINAMO ORADEA

15

VIITORUL SFÂNTA ANA SÂNTANA

16

CS ATLETICO NEGRU ARAD

17

SZOKOLAY FOCISULI BÉKÉSCSABA

18

PHOENIX STAR NEGREA REŞIŢA

Premii speciale:

Cel mai bun portar: Popescu Daniel - Pandurii Lignitul Tg. Jiu
Golgheter: Gavra Cristian - CSS Gloria Arad
Cel mai bun jucător: Lupşa Silviu - CS Atletico Arad

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates