Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 14 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa Cotta International Editia IV Categoria 1992
Categoria 1992 PDF Imprimare Email

CATEGORIA 1992

GRUPA A/ GROUP

GRUPA B/ GROUP

GRUPA C/ GROUP

CS ATLETICO GALBEN ARAD

SZOKOLAY BEKESCSABA(HU)

ZAMSPORT BUCUREŞTI

MADACH BEKESCSABA (HU)

CSS GLORIA ARAD

FC UTA ARAD

LUCEAFĂRUL ORADEA

LPS BANATUL TIMIŞOARA

ATLETICO NEGRU ARAD

CSS TÂRGU NEAMŢ

FC NAŢIONAL 2000

CSS LUGOJ

VINERI/FRIDAY 18.06.2004

GRUPA   A / GROUP

Nr.crt.

ORA / TIME

TERENUL / PLACE

JOCURILE / GAMES

SCORUL/

SCORE

1

8.45

ATLETICO

ATLETICO GALBEN-TG.NEAMŢ

1-0

2

11.00

ATLETICO

ATLETICO GALBEN-LUCEFĂRUL ORADEA

2-2

3

16.15

ATLETICO

LUCEAFĂRUL ORADEA-TG.NEAMŢ

6-0

GRUPA   B / GROUP

Nr.crt.

ORA / TIME

TERENUL / PLACE

JOCURILE / GAMES

SCORUL/

SCORE

1

9.30

TELECOM

CSS GLORIA ARAD-FC NAŢIONAL BUCUREŞTI

0-4

2

11.45

TELECOM

SZOKOLAY BEKESCSABA-BANATUL TIMIŞOARA

0-2

3

14.00

TELECOM

BANATUL TIMIŞOARA-FC NAŢIONAL BUCUREŞTI

0-2

4

16.15

TELECOM

SZOKOLAY BEKESCSABA-CSS GLORIA ARAD

1-2

GRUPA   C / GROUP

Nr.crt.

ORA / TIME

TERENUL / PLACE

JOCURILE / GAMES

SCORUL/

SCORE

1

8.00

TELECOM

ATLETICO NEGRU-UTA ARAD

0-4

2

10.15

TELECOM

CSS LUGOJ-ZAMSPORT BUCUREŞTI

6-1

3

13.15

TELECOM

UTA ARAD-CSS LUGOJ

2-0

4

17.00

TELECOM

ZAMSPORT BUCUREŞTI-ATLETICO NEGRU

0-2

SÂMBĂTĂ/SATURDAY 19.06.2004

GRUPA   A / GROUP

Nr.crt.

ORA / TIME

TERENUL / PLACE

JOCURILE / GAMES

SCORUL/

SCORE

1

10.15

ATLETICO

MADACH BEKESCSABA-ATLETICO GALBEN

0-1

2

11.45

ATLETICO

MADACH BEKESCSABA-TG. NEAMŢ

2-0

3

12.30

ATLETICO

MADACH BEKESCSABA- LUCEAFĂRUL ORADEA

0-2

GRUPA   B / GROUP

Nr.crt.

ORA / TIME

TERENUL / PLACE

JOCURILE / GAMES

SCORUL/

SCORE

1

11.00

TELECOM

CSS GLORIA ARAD-BANATUL TIMIŞOARA

0-1

2

11.45

TELECOM

SZOKOLAY BEKESCSABA-FC NAŢIONAL BUCUREŞTI

2-2

GRUPA   C / GROUP

Nr.crt.

ORA / TIME

TERENUL / PLACE

JOCURILE / GAMES

SCORUL/

SCORE

1

14.45

TELECOM

UTA ARAD-ZAMSPORT BUCUREŞTI

5-0

2

15.30

TELECOM

ATLETICO NEGRU-CSS LUGOJ

1-1

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE/ CLASSIFICATION AFTER GROUPS

GRUPA   A / GROUP

GRUPA   B / GROUP

 

GRUPA   C / GROUP

 

A1. LUCEAFĂRUL ORADEA 6P

B1. FC NAŢIONAL 7P

C1. UTA ARAD 9P

A2. ATLETICO GALBEN 6P

B2. BANATUL TIMIŞOARA 6P

C2. CSS LUGOJ 4P

A3. MADACH BEKESCSABA 3P

B3. CSS GLORIA ARAD 3P

C3.  ATLETICO NEGRU 4P

A4. CSS TG.NEAMŢ 0P

B4. SZOKOLAY BEKESCSABA 1P

C4. ZAMSPORT BUCUREŞTI 0P

SÂMBĂTĂ/SATURDAY 19.06.2004

Nr.joc/Nr.of the game

ORA / TIME

TERENUL / PLACE

JOCURILE / GAMES

SCORUL/

SCORE

1

14.00

CSS

MADACH(A3-B4)SZOKOLAY

1-6

2

18.30

CSS

CSS GLORIA(B3-C4)ZAMSPORT BUC.

4-2

3

18.30

ATLETICO

FC NAŢIONAL(B1-C2)CSS LUGOJ

4-0

4

19.15

UTA

LUCEAFĂRUL ORADEA(A1-B2)BANATUL TIMIŞOARA

2-0

5

19.15

CSS

CSS TG.NEAMŢ(A4-C3)ATLETICO NEGRU

0-2

6

20.00

UTA

ATLETICO GALBEN(A2-C1)UTA ARAD

0-1

DUMINICĂ/SUNDAY 20.06.2004

Nr.joc/Nr.of the game

ORA / TIME

TERENUL / PLACE

JOCURILE / GAMES

SCORUL/

SCORE

7

8.00

CSS II

CSS GLORIA /(LOC 7-9)/ATLETICO NEGRU

5-2

8

8.45

CSS II

MADACH /(LOC 10-12)ZAMSPORT

3-1

9

10.30

UTA

LUCEAFĂRUL ORADEA/(LOC 1-3)FC NAŢIONAL BUCUREŞTI

1-3

10

11.00

CSS I

SZOKOLAY BEKESCSABA/(LOC 7-9)/CSS GLORIA

5-1

11

11.00

TELECOM

BANATUL TIMIŞOARA/(LOC 4-6)/CSS LUGOJ

3-2

12

11.00

CSS II

ZAMSPORT BUCUREŞTI/ (LOC 10-12)/TG.NEAMŢ

2-1

13

13.00

UTA

FC NAŢIONAL/(LOC 1-3)/UTA ARAD

2-0

14

13.15

TELECOM

ATLETICO GALBEN/(LOC4-6)/BANATUL TIMIŞOARA

2-2

15

13.15

CSS II

MADACH BEKESCSABA/(LOC 10-12)/TG.NEAMŢ

3-0

16

14.45

CSS I

SZOKOLAY BEKESCSABA/(LOC 7-9)/ATLETICO NEGRU

8-0

17

15.30

UTA

UTA ARAD/(LOC 1-3)/LUCEAFĂRUL ORADEA

0-1

18

17.00

TELECOM

CSS LUGOJ/(LOC4-6)/ATLETICO GALBEN

0-2

C-CÂŞTIGĂTOR-WINNER;         P-PIERZĂTOR-LOSER , URMAT DE NUMĂRUL MECIULUI, FOLLOWED BY THE NUMBER OF THE GAME

 

 

CLASAMENTUL FINAL/ FINAL CLASSIFICATION

1

FC NAŢIONAL 2000 BUCUREŞTI

2

LUCEAFĂRUL ORADEA

3

FC UTA ARAD

4

CS ATLETICO GALBEN ARAD

5

BANATUL TIMIŞOARA

6

CSS LUGOJ

7

SZOKOLAY FOCISULI BÉKÉSCSABA

8

CSS GLORIA ARAD

9

CS ATLETICO NEGRU ARAD

10

MADÁCH ÁLTALÁNOS ISKOLA BÉKÉSCSABA

11

ZAMSPORT BUCUREŞTI

12

CSS TÂRGU NEAMŢ

Premii speciale:

Cel mai bun portar: Alecu Victor - FC National 2000
Golgheter: Groner Marian - FC Naţional 2000
Cel mai bun jucător: Moga Sergiu - Luceafărul Oradea

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates