Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 80 vizitatori online

Sondaj

Home Turnee Cupa Cotta International Editia IV Categoria 1990
Categoria 1990 PDF Imprimare Email

CATEGORIA 1990

GRUPA A/ GROUP

GRUPA B/ GROUP

GRUPA C/ GROUP

CS ATLETICO ARAD

CSM REŞIŢA

FC BRAŞOV

KINDER JUNIOR ORADEA

CSS GLORIA ARAD

FC UTA ARAD

CSS REGHIN

CSS PAJURA BUCUREŞTI

FC ORADEA

LS TÂRGU MUREŞ

IVANSUC CLUJ

CSS LAZIO LUGOJ

VINERI/FRIDAY 18.06.2004

GRUPA   A / GROUP

Nr.crt.

ORA / TIME

TERENUL / PLACE

JOCURILE / GAMES

SCORUL/

SCORE

1

9.30

UTA

ATLETICO ARAD-TÂRGU MUREŞ

7-0

2

11.00

UTA

KINDER ORADEA-CSS REGHIN

2-0

3

14.00

UTA

ATLETICO ARAD-CSS REGHIN

3-0

4

16.15

UTA

KINDER ORADEA-TÂRGU MUREŞ

2-2

GRUPA   B / GROUP

Nr.crt.

ORA / TIME

TERENUL / PLACE

JOCURILE / GAMES

SCORUL/

SCORE

1

8.00

ACU

CSS GLORIA ARAD-PAJURA BUCUREŞTI

0-0

2

9.30

ACU

CSM REŞIŢA-IVANSUC CLUJ

2-0

3

13.15

ACU

PAJURA BUCUREŞTI-CSM REŞIŢA

0-5

4

14.00

ACU

IVANSUC CLUJ-CSS GLORIA ARAD

1-1

GRUPA   C / GROUP

Nr.crt.

ORA / TIME

TERENUL / PLACE

JOCURILE / GAMES

SCORUL/

SCORE

1

11.00

ACU

UTA ARAD-FC ORADEA

0-4

2

11.45

ACU

FC BRAŞOV-LAZIO LUGOJ

2-1

3

14.45

ACU

FC BRAŞOV-FC ORADEA

0-3

4

15.30

ACU

UTA ARAD-LAZIO LUGOJ

2-2

SÂMBĂTĂ/SATURDAY 19.06.2004

GRUPA   A / GROUP

Nr.crt.

ORA / TIME

TERENUL / PLACE

JOCURILE / GAMES

SCORUL/

SCORE

1

8.00

UTA

CSS REGHIN-TÂRGU MUREŞ

0-5

2

8.45

UTA

ATLETICO ARAD-KINDER ORADEA

0-3

GRUPA   B / GROUP

Nr.crt.

ORA / TIME

TERENUL / PLACE

JOCURILE / GAMES

SCORUL/

SCORE

1

9.30

ACU

CSM REŞIŢA-CSS GLORIA ARAD

1-1

2

10.15

ACU

PAJURA BUCUREŞTI-IVANSUC CLUJ

2-0

GRUPA   C / GROUP

Nr.crt.

ORA / TIME

TERENUL / PLACE

JOCURILE / GAMES

SCORUL/

SCORE

1

11.45

ACU

FC BRAŞOV-UTA ARAD

2-1

2

12.30

ACU

FC ORADEA-LAZIO LUGOJ

0-3

 

 

CLASAMENTUL DUPĂ GRUPE/ CLASSIFICATION AFTER GROUPS 1990

GRUPA   A / GROUP

GRUPA   B / GROUP

GRUPA   C / GROUP

A1. KINDER JUNIOR ORADEA                      7p

B1. CSM REŞIŢA              7p

C1. FC ORADEA                 6p

A2. ATLETICO ARAD  6p

B2. PAJURA BUCUREŞTI   4p

C2. FC BRAŞOV                  6p

A3. LS TÂRGU MUREŞ 4p

B3. CSS GLORIA                  3p

C3. LAZIO LUGOJ               4p

A4. CSS REGHIN             0p

B4. IVANSUC CLUJ             1p

C4. FC UTA ARAD              4p

SÂMBĂTĂ/SATURDAY 19.06.2004

Nr.joc/Nr.of the game

ORA / TIME

TERENUL / PLACE

JOCURILE / GAMES

SCORUL/

SCORE

1

13.15

UTA

KINDER ORADEA(A1-B2)PAJURA BUCUREŞTI

3-2(0-0) dp

2

14.45

UTA

CSM REŞIŢA(B1-C2)FC BRAŞOV

2-0

3

15.30

UTA

ATLETICO ARAD(A2-C1)FC ORADEA

4-3 (1-1)dp

4

16.15

TELECOM

TG. MUREŞ(A3-B4)IVANSUC CLUJ

4-3

5

17.00

TELECOM

CSS GLORIA ARAD(B3-C4)UTA ARAD

1-0

6

17.45

TELECOM

REGHIN(A4-C3)LAZIO LUGOJ

1-2

DUMINICĂ/SUNDAY 20.06.2004

Nr.joc/Nr.of the game

ORA / TIME

TERENUL / PLACE

JOCURILE / GAMES

SCORUL/

SCORE

7

8.00

UTA

CSM REŞIŢA/(LOC 1-3)/ATLETICO ARAD

0-0

8

8.00

ACU

PAJURA BUCUREŞTI/(LOC 4-6)/FC BRAŞOV

2-0

9

8.45

ACU

TG.MUREŞ/(LOC 7-9)/CSS GLORIA

2-0

10

9.30

ACU

IVANSUC CLUJ/(LOC 10-12)/FC UTA ARAD

0-6

11

11.20

UTA

KINDER ORADEA/(LOC 1-3)/CSM REŞIŢA

1-2

12

11.45

ACU

FC UTA/(LOC 10-12)/REGHIN

2-0

13

12.30

ACU

CSS GLORIA/(LOC 7-9)LAZIO LUGOJ

2-0

14

13.15

ACU

FC ORADEA/(LOC 4-6)/PAJURA BUCUREŞTI

1-1

15

15.30

ACU

IVANSUC CLUJ/(LOC 10-12)/REGHIN

2-1

16

16.15

ACU

TG. MUREŞ/(LOC 7-9)/LAZIO LUGOJ

4-1

17

16.20

UTA

ATLETICO ARAD/(LOC 1-3)/KINDER ORADEA

0-0

18

17.00

ACU

FC BRAŞOV/(LOC 4-6)/FC ORADEA

0-3

C-CÂŞTIGĂTOR-WINNER;         P-PIERZĂTOR-LOSER , URMAT DE NUMĂRUL MECIULUI, FOLLOWED BY THE NUMBER OF THE GAME

CLASAMENTUL FINAL/ FINAL CLASSIFICATION

1

CSM REŞIŢA

2

CS ATLETICO ARAD

3

KINDER JUNIOR ORADEA

4

FC ORADEA

5

PAJURA BUCUREŞTI

6

FC BRAŞOV

7

LS TÂRGU MUREŞ

8

CSS GLORIA ARAD

9

LAZIO LUGOJ

10

FC UTA ARAD

11

IVANSUC CLUJ

12

CSS REGHIN

Premii speciale:

Cel mai bun portar: Fitero Sergiu - Kinder Junior Oradea
Golgheter: Vodiţă Răzvan - CSM Reşiţa
Cel mai bun jucător: Copil Dumitru - CS Atletico Arad

 
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates