Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 56 vizitatori online

Sondaj

Home
Cupa de Crăciun Atletico - categoria 2006 PDF Imprimare Email
Scris de atletico   
Luni, 21 Noiembrie 2016 20:13

GRUPA A/ GROUP

GRUPA B/ GROUP

GRUPA C/ GROUP

GRUPA D/ GROUP

FK TEMPO BELGRADE (SER)

OFK VRSAC UNITED (SER)

FC ATACANTE BELGRADE (SER)

FK OLE BELGRADE (SER)

CS ATLETICO ARAD 07 galben

UTA ARAD alb

CS ATLETICO ARAD 07  negru

UTA ARAD roșu

CS RAPID JIBOU

AS POBEDA DUDEȘTII VECHI

ACS GHIRODA

ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD

CSȘ ARAD

CSȘ ARAD 07

L-IT SZEAC (HUN)

SIKLÓS KANIZSAI DDSE (HUN)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adrese săli – Sports halls adresses:

Sala Sporturilor Victoria (parchet) - Piaţa Sporturilor FN

Sala de sport Universitatea „Aurel Vlaicu”  UAV (suprafaţă sintetică) - str. Elena Drăgoi nr.2

Timp de joc - playing times: 1x23 minute.

Se joacă cu aut lateral.

Rezultatele le puteţi urmări pe www.atletico.ro

Ultima actualizare în Vineri, 02 Decembrie 2016 08:45
Citeşte mai mult...
 
Cupa de Crăciun Atletico - categoria 2008 PDF Imprimare Email
Scris de atletico   
Luni, 21 Noiembrie 2016 20:04

GRUPA A/ GROUP

GRUPA B/ GROUP

GRUPA C/ GROUP

GRUPA D/ GROUP

FK LANE BELGRADE (SER)

FC ATACANTE BELGRADE (SER)

FK BUBAMARA 2010 BELGRADE (SER)

FK OLE BELGRADE 1 (SER)

FK OLE BELGRADE 2 (SER)

UTA ARAD

L-IT SZEAC (HUN)

CS ATLETICO ARAD 2009

CS ATLETICO ARAD galben

CSȘ ARAD

CS ATLETICO ARAD negru

ACADEMIA BROSOVSZKY ARAD

ACS GHIRODA

ACS DUMBRĂVIȚA

CSM ORADEA

CS FC ELECTRICA 1869 TIMIȘOARA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Adrese săli – Sports halls adresses:

Sala Sporturilor Victoria (parchet) - Piaţa Sporturilor FN

Sala de sport Universitatea „Aurel Vlaicu”  UAV (suprafaţă sintetică) - str. Elena Drăgoi nr.2

Timp de joc - playing time: 1x23 minute.

Se joacă cu aut lateral.

Rezultatele le puteţi urmări pe www.atletico.ro

Ultima actualizare în Vineri, 02 Decembrie 2016 08:46
Citeşte mai mult...
 
Cupa de Crăciun Atletico - categoria 2010 PDF Imprimare Email
Scris de atletico   
Luni, 21 Noiembrie 2016 19:55

LPS BIHORUL ORADEA

CS ATLETICO ARAD

FK LANE BELGRADE (SER)

FK BUBAMARA 2010 BELGRADE (SER)

 

 

 

 

 

 

Adrese săli – sports halls adresses:

Sala Sporturilor Victoria (parchet) - Piaţa Sporturilor FN

Sala de sport Universitatea „Aurel Vlaicu”  UAV (suprafaţă sintetică) - str. Elena Drăgoi nr.2

Timp de joc - playing time: 1x23 minute.

Se joacă cu aut lateral.

Rezultatele le puteţi urmări pe www.atletico.ro

Ultima actualizare în Sâmbătă, 03 Decembrie 2016 21:16
Citeşte mai mult...
 
Cluburi participante la Cupa de Crăciun Atletico 2016 PDF Imprimare Email
Scris de atletico   
Luni, 21 Noiembrie 2016 19:35

Cluburile participante la Cupa de Crăciun Atletico 2016, ediția XV sunt :

Din România:

Academia Brosovszky Arad
ACS Dumbrăvița
ACS Ghiroda
ACS Sticla Arieșul Turda
ACS Școala de Fotbal Jiul Petroșani
AS Pobeda Dudeștii Vechi
CS FC Electrica 1869 Timișoara
CS Pro Fotbal Junior Petroșani
CS Rapid Jibou
CS Șoimii Lipova
CSM Oradea
CSȘ Arad
CSȘ Șoimii Sibiu
LPS Bihorul Oradea
Olimpia Bocsig
UTA Arad
CS Atletico Arad

Din Serbia:

FC Atacante Belgrade
FK Bubamara 2010 Belgrade
FK Lane Belgrade
FK Ole Belgrade
FK Tempo Belgrade
FK Zmajevi 013 Vrsac

Din Ungaria:

L-it Szeac
Mézga FC Kaposvár
Siklós Kanizsai DDSE

Ultima actualizare în Luni, 21 Noiembrie 2016 19:46
 
Rezultatele echipelor CS Atletico U8-U11 în etapele 10 - 15 ale Interligii HU-RO PDF Imprimare Email
Scris de atletico   
Marţi, 08 Noiembrie 2016 12:35

30 octombrie 2016, teren Gyula Grosics Akadémia

Rezultatele echipelor CS Atletico Arad în etapele 10, 11 şi 12 ale Interligii HU - RO sunt următoarele:

Etapa

Echipele

Scor

2006 - U11

2007 - U10

2008 - U9

2009 - U8

10

Atletico Arad - OMTK - ULE

6 - 2

2 - 1

0 - 4

3 - 0

11

Atletico Arad - Gyula Termál

5 - 3

9 - 0

10 - 0

11 - 0

12

Atletico Arad - Grosics Akadémia

5 - 0

5 - 2

2 - 3

6 - 2

6 noiembrie 2016, teren Szentes Kinizsi

Rezultatele echipelor CS Atletico Arad în etapele 13, 14 şi 15 ale Interligii HU - RO sunt următoarele:

Etapa

Echipele

Scor

2006 - U11

2007 - U10

2008 - U9

2009 - U8

13

Atletico Arad - Academia Brosovszky

11 - 0

5 - 0

1 - 1

8 - 0

14

Atletico Arad - L-it Szeac KA

2 - 1

3 - 3

3 - 1

4 - 1

15

Atletico Arad - Szentes Kinizsi

1 - 1

2 - 1

5 - 1

14 - 1

Ultima actualizare în Marţi, 21 Martie 2017 08:07
 
Atletico 2007 calificată la zona Trofeului Gheorghe Ola! PDF Imprimare Email
Scris de atletico   
Joi, 03 Noiembrie 2016 21:09

După două zile de jocuri în Sala Sporturilor Victoria, Atletico Arad a câștigat finala turneului județean al Trofeului Gheorghe Ola cu scorul de 4 - 1 contra echipei UTA Arad - marcatori: Câmpan, Șiclovan, Salka, Indreica - , și astfel s-a calificat la faza zonală ce va avea loc în perioada 2 - 4 decembrie 2016.

Lot jucători: Burcă Darius, Calotă Alessio, Câmpan Lucas, Cotuna Zimermann Kevin, Cuțaru Mihai, Dragoș Adrian, Dumea Dragoș, Groza Vladimir, Indreica Luca, Mager Gabriel, Popa Leca Andrei, Popăț Cezar, Rusu Mario, Rusu Robert, Salka Mario, Stamorean Sergiu, Șiclovan Darius, Ștef David, Tăutan Daian, Pop Vlad, Măgulean Luca, Bătrâna Bogdan.
Antrenori: Adrian Petruț, Francisc Tisza

 

Ultima actualizare în Marţi, 08 Noiembrie 2016 12:50
 
Rezultatele echipelor CS Atletico U8-U11 în etapele 7, 8 și 9 ale Interligii HU-RO PDF Imprimare Email
Scris de atletico   
Miercuri, 02 Noiembrie 2016 11:26

16 octombrie 2016, teren Șega

Rezultatele echipelor CS Atletico Arad în etapele 7, 8 şi 9 ale Interligii HU - RO sunt următoarele:

Etapa

Echipele

Scor

2006 - U11

2007 - U10

2008 - U9

2009 - U8

7

Atletico Arad - Electrica Timişoara

3 - 1

1 - 1

2 - 1

13 - 4

8

Atletico Arad - L-it Szeac

3 - 1

4 - 3

3 - 1

7 - 0

9

Atletico Arad - Hódmezővásárhely

3 - 3

10 - 3

5 - 2

3 - 0

Ultima actualizare în Miercuri, 02 Noiembrie 2016 11:31
 
Rezultatele echipelor UTA/Atletico U12-U13 în etapele 4 - 9 ale Interligii HU-RO PDF Imprimare Email
Scris de atletico   
Miercuri, 02 Noiembrie 2016 11:19

15 octombrie 2016, sâmbătă, teren Șega

Rezultatele echipelor UTA Arad şi CS Atletico Arad în etapele 4, 5 şi 6 ale Interligii HU - RO sunt următoarele:

Etapa

Echipele

Scor

2004 - U13

UTA

2005 - U12

Atletico

4

UTA Arad / Atletico Arad - Grosics Akademia

1 - 1

1 - 0

5

UTA Arad / Atletico Arad - Békéscsaba UFC

1 - 0

1 - 2

6

UTA Arad / Atletico Arad - Berény Gyermek

6 - 0

2 - 0

30 octombrie 2016, duminică, teren Békéscsaba UFC

Rezultatele echipelor UTA Arad şi CS Atletico Arad în etapele 7, 8 şi 9 ale Interligii HU - RO sunt următoarele:

Etapa

Echipele

Scor

2004 - U13

UTA

2005 - U12

Atletico

7

UTA Arad / Atletico Arad - SZEOL SC

5 - 0

2 - 0

8

UTA Arad / Atletico Arad - Békéscsaba UFC

0 - 1

3 - 1

9

UTA Arad / Atletico Arad - Grosics Akadémia

3 - 0

2 - 0

Ultima actualizare în Vineri, 07 Aprilie 2017 10:48
 
Campionat Județean Juniori D PDF Imprimare Email
Scris de atletico   
Miercuri, 02 Noiembrie 2016 11:13

28 octombrie 2016

Viitorul Arad - Atletico Arad 2005: 0 - 2

Au marcat: Ristin, Nagy Norbi

 
Rezultate Trofeu Gheorghe Ene - ziua 1 PDF Imprimare Email
Scris de atletico   
Miercuri, 02 Noiembrie 2016 11:08

 
Program IL HU - RO U 8 - 11, etapele 13, 14, 15 PDF Imprimare Email
Scris de atletico   
Luni, 31 Octombrie 2016 22:00

Teren Szentes Kinizsi, adresă teren: Szentes - Csongrádi út 4

Plecare duminică, 6 noiembrie, ora 9.30 Sabin Drăgoi

ora 12.40 (RO) : Atletico Arad  - Academia Brosovszky

ora 13.20 : Atletico Arad - L-it SZEAC KA

ora 15.20: Atletico Arad - Szentes Kinizsi

Ultima actualizare în Luni, 31 Octombrie 2016 22:15
 
Trofeu Gheorghe Ene PDF Imprimare Email
Scris de atletico   
Sâmbătă, 29 Octombrie 2016 20:08

În zilele de 1 și 4 noiembrie la Sala Sporturilor Victoria va avea loc faza județeană a Trofeului Gheorghe Ene - Campionat Național de Fotbal în Sală pentru copii născuți în 2008 și mai mici. Atletico Arad va participa cu 3 echipe.

Programul jocurilor este următorul:

Ultima actualizare în Sâmbătă, 29 Octombrie 2016 20:12
 
Trofeu Gheorghe Ola PDF Imprimare Email
Scris de atletico   
Sâmbătă, 29 Octombrie 2016 20:04

În zilele de 2 și 3 noiembrie la sala Sporturilor Victoria din Arad va avea loc faza județeană a Trofeului Gheorghe Ola - Campionat Național de Fotbal în Sală pentru copii născuți în 2007 și mai mici. Atletico Arad va participa cu 2 echipe la acest turneu. Câștigătoarea etapei zonale se va califica la faza zonală.

Programul jocurilor este următorul:

Ultima actualizare în Sâmbătă, 29 Octombrie 2016 20:08
 
Program IL HU - RO U 12 - 13, etapele 7, 8, 9 PDF Imprimare Email
Scris de atletico   
Miercuri, 26 Octombrie 2016 09:49

30 octombrie 2016 - duminică - teren Békéscsaba UFC - 4-es Honvéd utca

plecare: Sabin Drăgoi, ora 8.00

ora 11.00 (RO) - Atletico Arad - SZEOL FC

ora 11.40 - Atletico Arad- Békéscsaba UFC

ora 13.40 - Atletico Arad - Grosics Akadémia

 
Program IL HU - RO U 8 - 11, etapele 10, 11, 12 PDF Imprimare Email
Scris de atletico   
Miercuri, 26 Octombrie 2016 09:45

30 octombrie 2016 - duminică, teren Academia Grosics - Gyula  - Zrínyi Miklós tér 25

plecare Sabin Drăgoi ora 9.45

ora 12.40 (RO): Atletico Arad - Orosháza

ora 13.20 : Atletico Arad - Gyula Termál

ora 15.20: Atletico Arad - Grosics Akadémia

Ultima actualizare în Miercuri, 26 Octombrie 2016 09:59
 
Locul 2 la Copa Sant Vicenc PDF Imprimare Email
Scris de atletico   
Joi, 13 Octombrie 2016 10:17

După 5 zile de jocuri la Copa Sant Vicenc, Atletico 2007 s-a clasat pe locul 2 la categoria U11 (2006 - 2007) iar Atletico 2005 s-a oprit în sferturi la categoria U13 (2004 - 2005).

Rezultate 2007:

Atletico 2007 - Emerador (Ger): 3 - 1 (Salka 2, Câmpan)

Atletico 2007 - Ștefan cel Mare (Moldova): 4 - 3 (Șiclovan, Dragoș, Câmpan, Indreica)

Atletico 2007 - Ștefan cel Mare: 5 - 4 (Rusu, Câmpan 2, Indreica, Cuțaru)

Atletico 2007 - Eimersdorf (Ger): 1 - 2 (Salka)

Sferturi: Atletico 2007 - Stark (Rusia): 7 - 0 (Salka 2, Tăutan 2, Indreica, Cuțaru, Câmpan)

Semifinale: Atletico 2007 - Bucovina (Ucraina): 3 - 2 (Indreica, Rusu)

Finala: Atletico 2007 - Ștefan cel Mare: 0 - 5

Lot jucători Atletico 2007: Calotă Alessio, Ștef David, Dragoș Adrian, Stamorean Sergiu, Cuțaru Mihai, Șiclovan Darius, Rusu Mario, Mager Gabriel, Tăutan Daian, Salka Mario, Cotuna Zimmerman Kevin, Câmpan Lucas, Măgulean Luca, Dumea Dragoș, Bejenaru Denis, Indreica Luca, Groza Vladimir, Pop Vlad, Cigherean Andrei, Burcă Darius, Rusu Robert.
Antrenori: Tisza Francisc, Petruț Adrian


Rezultate 2005:

Atletico 2005 - Iytsar (Ucraina): 1 - 0 (Pașcalău)

Atletico 2005 - Eimersdorf (Ger): 0 - 4

Atletico 2005 - Pechelon Don: 2 - 0 (Ristin, Nagy)

Sferturi: Atletico 2005 - UTA 2004: 1 - 4 (Mureșan)

Lot jucători Atletico 2005 :  Malița Andi, Popescu Darius, Anișorac Ionuț, Iurasciuc Darius, Nagy Patrick, Ronai Robert, Palcu Casian, Ristin Răvan, Pop Rareș, Rucăreanu Dan, Mureșan Andrei, Pașcalău Patrick, Pop Sergiu, Bokse Alex, Vida Norbert, Dorubeț Raul, Bunaciu Adrian, Cohuț Alex, Borteș Armin, Nagy Norbert.

Antrenor: Oneț Bogdan

 

Ultima actualizare în Joi, 13 Octombrie 2016 10:32
 
Program IL HU - RO U 12 - 13, etapele 4, 5, 6 PDF Imprimare Email
Scris de atletico   
Miercuri, 12 Octombrie 2016 10:07

Teren Șega, sâmbătă 15 octombrie 2016

11.00 Atletico - Grosics Akadémia

12.20 Atletico - Békéscsaba UFC

14.20 Atletico - Berény Gyermek FC

Ultima actualizare în Miercuri, 12 Octombrie 2016 10:10
 
Program IL HU - RO U 8 - 11, etapele 7, 8, 9 PDF Imprimare Email
Scris de atletico   
Miercuri, 12 Octombrie 2016 10:10

Teren Șega, duminică, 16 octombrie 2016

11.00 Atletico Arad - Electrica Timișoara

13.00 Atletico Arad - L-it Szeac KA

14.20 Atletico Arad - Hódmezővásárhely

Ultima actualizare în Miercuri, 12 Octombrie 2016 10:15
 
Atletico 2005 și 2007 la Copa Sant Vicenc PDF Imprimare Email
Scris de atletico   
Luni, 10 Octombrie 2016 09:23

Grupele 2005 și 2007 ale clubului Atletico Arad participă în perioada 8 - 13 octombrie la cea de a 32-a ediție a Cupai Sant Vicenc, turneu organizat de KOMM - MIT INTERNATIONAL. La turneu participă echipe din Germania, Ucraina, Albania, Rusia, Moldova, Finlanda, Spania. Ieri a avut loc festivitatea de deschidere, apoi programul a continuat cu meciurile din grupe.

Atletico 2005 :  Malița Andi, Popescu Darius, Anișorac Ionuț, Iurasciuc Darius, Nagy Patrick, Ronai Robert, Palcu Casian, Ristin Răvan, Pop Rareș, Rucăreanu Dan, Mureșan Andrei, Pașcalău Patrick, Pop Sergiu, Bokse Alex, Vida Norbert, Dorubeț Raul, Bunaciu Adrian, Cohuț Alex, Borteș Armin, Nagy Norbert.
Antrenor: Oneț Bogdan

Atletico 2007: Calotă Alessio, Ștef David, Dragoș Adrian, Stamorean Sergiu, Cuțaru Mihai, Șiclovan Darius, Rusu Mario, Mager Gabriel, Tăutan Daian, Salka Mario, Cotuna Zimmerman Kevin, Câmpan Lucas, Măgulean Luca, Dumea Dragoș, Bejenaru Denis, Indreica Luca, Groza Vladimir, Pop Vlad, Cigherean Andrei, Burcă Darius, Rusu Robert.
Antrenori: Tisza Francisc, Petruț Adrian

 

 

Ultima actualizare în Joi, 13 Octombrie 2016 10:26
 
Rezultatele echipelor CS Atletico U8-U11 în etapele 4, 5 și 6 ale Interligii HU-RO PDF Imprimare Email
Scris de atletico   
Duminică, 02 Octombrie 2016 10:47

1 octombrie 2016, teren Békéscsaba

Rezultatele echipelor CS Atletico Arad în etapele 4, 5 şi 6 ale Interligii HU - RO sunt următoarele:

Etapa

Echipele

Scor

2006 - U11

2007 - U10

2008 - U9

2009 - U8

4

Atletico Arad - SZEOL SC

6 - 4

1 - 3

2 - 8

7 - 0

5

Atletico Arad - Hódmezővásárhely

3 - 1

2 - 3

6 - 2

4 - 2

6

Atletico Arad - Békéscsaba UFC

1 - 1

5 - 2

1 - 4

4 - 0

Ultima actualizare în Miercuri, 02 Noiembrie 2016 11:31
 
<< Început < Anterior 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Următor > Sfârşit >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Banner
Copyright © 2018 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates