Cartea ATLETICO, PRIMII 10 ANI de Radu Romanescu se poate achiziţiona contra sumei de 50 lei la sediul CS ATLETICO Arad de pe Bulevardul Nicolae Titulescu nr. 3.

Parteneri



 

Online

Avem 84 vizitatori online

Sondaj

Home
Cluburi participante la Cupa de Crăciun Atletico PDF Imprimare Email
Scris de atletico   
Luni, 16 Noiembrie 2015 18:46

OFK Vrsac United, Vojvodina RMR Novi Sad, FK Kosmet Leposavic, OFK Beograd Belgrade, FC Atacante Belgrade, FK Kolonija 11421 Smederevska Palanka, FK ADA, School Football Ole Borca, FK Pinkum Veliko Gradiste - din Serbia



OFK Zenit Bijeljina - din Bosnia Herţegovina


Mézga FS Kaposvár - din Ungaria



LPS Banatul Timişoara, Poli Timişoara, CSŞ Sibiu, CSM Reşiţa, Pobeda Kids Dudeşti, Ştiinţa U Craiova, LPS Bihorul Oradea, CS Coltea 1920 Braşov, CFR 1933 Timişoara, Juventus Colterm Timişoara, AS Junior Timişoara, CS FC Electrica 1869 Timişoara, Muncitorul Reşiţa, ŞF Jiul Petroşani, CS Atletico Roşiorii de Vede, AS CS Giroda, Academia Brosovszky, CSŞ Gloria Arad, UTA Arad, Victoria Arad, Atletico Arad - din România

Ultima actualizare în Luni, 16 Noiembrie 2015 18:51
 
Atletico 2007 campioană judeţeană la fotbal în sală - Trofeul Gheorghe Ene PDF Imprimare Email
Scris de atletico   
Duminică, 15 Noiembrie 2015 12:29

Grupa de copii născuţi în 2007 de la Atletico Arad a câştigat faza judeţeană a Trofeului Gheorghe Ene şi astfel dreptul de a participa la faza zonală. Etapa zonală va avea loc în perioada 10 - 12 decembrie, locaţia stabilindu-se la şedinţa FRF din 23 noiembrie 2015. La faza zonală vor participa campioanele judeţelor Timiş, Mehedinţi, Dolj, Caraş Severin, Hunedoara şi Arad.

Felicitări copiilor şi domnului antrenor Adrian Petruţ.

Ei sunt campionii: Bejenaru Denis, Burcă Darius, Calotă Alessio, Câmpan Lucas, Cigherean Andrei, Cotuna Zimmerman Kevin, Cuţaru Mihai, Dragoş Adrian, Duman Abigael, Dumea Dragoş, Groza Vladimir, Indreica Luca, Leca Andrei, Mager Gabriel, Popăţ Cezar, Rusu Mario, Rusu Robert, Salka Mario, Sârbu Alexandru, Şiclovan Darius, Stamorean Sergiu, Ştef David, Tăutan Daian.

 

Ultima actualizare în Duminică, 15 Noiembrie 2015 12:41
 
Campionat juniori E PDF Imprimare Email
Scris de atletico   
Vineri, 13 Noiembrie 2015 20:44

13 noiembrie, teren Subcetate

Atletico Arad 2005 - Viitorul Arad 1 : 2 - 0

au marcat: Pop Rareş, Nagy Norbert

13 noiembrie 2015, teren Atletico

Atletico Arad 2007 - Olimpia Bocsig: 4 - 3

au marcat: Dragoş Adrian, Câmpan Lucas, Salka Mario, Şiclovan Darius

Ultima actualizare în Vineri, 13 Noiembrie 2015 20:48
 
Rezultate Interligă HU - RO U12-U13, etapele 4,5,6,7,8,9 PDF Imprimare Email
Scris de atletico   
Joi, 12 Noiembrie 2015 12:49

Rezultatele echipelor CS Atletico Arad în etapele 4, 5 şi 6 ale Interligii HU - RO sunt următoarele:

Etapa

Echipele

Scor

2003 - U13

2004 - U12

4

Atletico Arad - Szeged 2011

9 - 0

1 - 1

5

Atletico Arad - Gyula Termál FS

6 - 1

3 - 2

6

Atletico Arad - Berény Gyermek

1 - 0

1 - 1

Rezultatele echipelor CS Atletico Arad în etapele 7, 8 şi 9 ale Interligii HU - RO sunt următoarele:

Etapa

Echipele

Scor

2003 - U13

2004 - U12

7

Atletico Arad - CSL Gloria Arad

0 - 0

0 - 0

8

Atletico Arad - Grosics Akadémia

0 - 4

2 - 0

9

Atletico Arad - Szeged 2011

8 - 0

1 - 0

Returul Interligii se va desfăşura în primăvara anului 2016.

Ultima actualizare în Joi, 12 Noiembrie 2015 12:54
 
Rezultate Interligă U8-U11, etapele 13, 14, 15 PDF Imprimare Email
Scris de atletico   
Joi, 12 Noiembrie 2015 12:42

Rezultatele echipelor CS Atletico Arad în etapele 13, 14 şi 15 ale Interligii HU - RO sunt următoarele:

Etapa

Echipele

Scor

2005 - U11

2006 - U10

2007 - U9

2008 - U8

13

Atletico Arad - Academia Atletico de Madrid Timişoara

4 - 1

0 - 3

3 - 1

2 - 2

14

Atletico Arad - Hódmezővásárhely

6 - 1

4 - 4

3 - 2

2 - 1

15

Atletico Arad - CS FC Electrica 1869 Timişoara

3 - 0

4 - 1

3 - 4

2 - 4

 

Returul Interligii se va desfăşura în primăvara anului 2016.

Ultima actualizare în Duminică, 20 Martie 2016 15:31
 
Program Trofeul Gheorghe Ola şi Gheorghe Ene - sâmbătă 14 noiembrie - UPDATE PDF Imprimare Email
Scris de atletico   
Miercuri, 11 Noiembrie 2015 11:52

Sâmbătă, 14 noiembrie, Sala Sporturilor Victoria Arad

 

Trofeu Gheorghe Ola

Ora Echipele Scor
09:00 B 4 - 2 ACS UTA BD roşu - ACS Viitorul Arad 2 0 - 4
10:30 B 3 - 1 ACS Şoimii Pâncota - ACADEMIA BROSOVSZKY 1 - 3
12:00 B 1 - 4 ACADEMIA BROSOVSZKY - ACS UTA BD roşu 0 - 2
13:00 B 2 - 3 ACS Viitorul Arad 2 - ACS Şoimii Pâncota 3 - 1
14:30 semifinala ACS Viitorul Arad 1 - B2 ACS UTA BD roşu 4 - 1
15:30 semifinala ACS UTA BD alb - B1 ACS Viitorul Arad 2 2 - 3
17:00 FINALA C(A1-B2) ACS Viitorul Arad 1 - C(A2-B1) ACS Viitorul Arad 2 3 - 1

 

Trofeu Gheorghe Ene

Ora Echipele Scor
09:30 A 3 - 1 ACS VIITORUL ARAD - ACS UTA BD alb 1 -3
10:00 A 2 - 5 CS ATLETICO ARAD galben - CS ATLETICO ARAD 2008 3 - 0
11:00 B 5 - 3 CSŞ GLORIA ARAD - ACADEMIA BROSOVSZKY 6 - 0
11:30 A 1 - 4 ACS UTA BD alb - CS VICTORIA ARAD 1 - 1
12:30 B 1 - 4 CS OLIMPIA Bocsig - ACS UTA BD roşu 2 - 1
13:30 B 2 - 3 CS ATLETICO ARAD negru - ACADEMIA BROSOVSZKY 7 - 0
14:00 B 5 - 1 CSŞ GLORIA ARAD - CS OLIMPIA Bocsig 6 - 0
15:00 semifinala A1 ATLETICO ARAD galben - B2 CSŞ GLORIA ARAD 10 - 1
16:00 semifinala A2 ACS UTA BD alb - B1 ATLETICO ARAD negru 1 - 2
17:30 FINALA ATLETICO ARAD galben - ATLETICO ARAD negru 2 - 1
Ultima actualizare în Luni, 14 Decembrie 2015 12:43
 
Trofeu Gheorghe Ene - rezultate ziua 1 PDF Imprimare Email
Scris de atletico   
Vineri, 06 Noiembrie 2015 23:29
TROFEUL GHEORGHE ENE - 2007
Grupa A Grupa B
1 ACS UTA BD alb CS OLIMPIA BOCSIG 1
2 CS ATLETICO ARAD galben CS ATLETICO ARAD negru 2
3 ACS VIITORUL ARAD ACADEMIA BROSOVSZKY 3
4 CS VICTORIA ARAD ACS UTA BD roşu 4
5 CS ATLETICO ARAD 2008 LPS ARAD 5
Ora Echipele Scor
08:00 A 3- 4 ACS VIITORUL ARAD - CS VICTORIA ARAD 0 - 2
08:30 B 2 -5 CS ATLETICO ARAD negru - LPS ARAD 5 - 1
09:00 A 1 - 2 ACS UTA BD alb - CS ATLETICO ARAD galben 1 - 5
09:30 B 4 -5 ACS UTA BD roşu - LPS ARAD 0 - 4
10:00 A 5- 3 CS ATLETICO ARAD 2008 - ACS VIITORUL ARAD 1 - 1
10:30 B 3 - 4 ACADEMIA BROSOVSZKY - ACS UTA BD roşu 2 - 3
11:00 A 4 -5 CS VICTORIA ARAD - CS ATLETICO ARAD 2008 2 - 0
11:30 B 1-2 CS OLIMPIA BOCSIG - CS ATLETICO ARAD negru 1 - 2
12:00 A 5-1 CS ATLETICO ARAD 2008 - ACS UTA BD alb 0 - 5
12:30 B 3-1 ACADEMIA BROSOVSZKY - CS OLIMPIA BOCSIG 1 - 2
13:00 A 4-2 CS VICTORIA ARAD - CS ATLETICO ARAD galben 1 - 3
13:30 B 4-2 ACS UTA BD roşu - CS ATLETICO ARAD negru 1 - 2
14:00 A 2-3 CS ATLETICO ARAD galben - ACS VIITORUL ARAD 6 - 1
14:30 A 2-5 CS ATLETICO ARAD galben - CS ATLETICO ARAD 2008 14-nov

Jocurile rămase în cadrul grupelor, semifinalele şi finalele vor avea loc la Sala Sporturilor Victoria în data de 14 noiembrie 2015.

Ultima actualizare în Luni, 14 Decembrie 2015 12:42
 
Trofeu Gheorghe Ola - rezultate ziua 1 PDF Imprimare Email
Scris de atletico   
Joi, 05 Noiembrie 2015 13:36
TROFEUL GHEORGHE OLA - 2006
Grupa A Grupa B
1 ACS UTA BD alb ACADEMIA BROSOVSZKY 1
2 ACS Viitorul Arad 1 ACS Viitorul Arad 2 2
3 Kickers Chişineu Criş ACS Şoimii Pâncota 3
4 ACS UTA BD 2007 ACS UTA BD roşu 4
CS ATLETICO Arad 2007 5
Ora Echipele Scor
08:00 A 1-4 ACS UTA BD alb - ACS UTA BD 2007 2 - 0
08:30 B 2-5 ACS Viitorul Arad 2 - CS ATLETICO 2007 1 - 1
09:00 A 2-4 ACS Viitorul Arad 1 - ACS UTA BD 2007 5 - 0
09:30 B 4-5 ACS UTA BD roşu - CS ATLETICO 2007 3 - 0
10:00 A 4-3 ACS UTA BD 2007 - Kickers Chişineu Criş 4 - 0
10:30 B 5-3 CS ATLETICO ARAD 2007 - ACS Şoimii Pâncota 4 - 1
11:00 A 1-2 ACS UTA BD alb - ACS Viitorul Arad 1 0 - 2
11:30 B 1-2 ACADEMIA BROSOVSZKY - ACS Viitorul Arad 2 0 - 1
12:00 A 2-3 ACS Viitorul Arad 1 - Kickers Chişineu Criş 6 - 0
12:30 B 4-3 ACS UTA BD roşu - ACS Şoimii Pâncota 5 - 0
13:00 A 3-1 Kickers Chişineu Criş - ACS UTA BD alb 0 - 2
13:30 B 5-1 CS ATLETICO ARAD 2007 - ACADEMIA BROSOVSZKY 3 - 0
Ultima actualizare în Miercuri, 11 Noiembrie 2015 11:45
 
Program Interligă U 12 - 13 PDF Imprimare Email
Scris de atletico   
Marţi, 03 Noiembrie 2015 18:45

Ultimele etape din Interligă pentru categoriile U12  şi U13 se desfăşoară la Arad, teren Şega, sâmbătă 7 noiembrie, după următorul program:

12:00 Atletico Arad - LPS CSŞ Arad

13:20 Atletico Arad - Grosics Akadémia

14:00 LPS CSŞ Arad - Szeged 2011

14:40 Szeged 2011 - Atletico Arad

15:20 Grosics Akadémia - LPS CSŞ Arad

 
Rezultate Interligă HU -RO, U8-U11, etapele 10, 11, 12 PDF Imprimare Email
Scris de atletico   
Marţi, 03 Noiembrie 2015 18:38

Rezultatele echipelor CS Atletico Arad în etapele 10, 11 şi 12 ale Interligii HU - RO sunt următoarele:

Etapa

Echipele

Scor

2005 - U11

2006 - U10

2007 - U9

2008 - U8

10

Atletico Arad - L-it Szeac KA

3 - 1

1 - 1

1 - 1

6 - 2

11

Atletico Arad - Békéscsaba UFC

1 - 0

0 - 2

3 - 4

1 - 0

12

Atletico Arad - Marosmenti UFC

9 - 0

2 - 6

4 - 0

4 - 2

 

Ultimele etape din tur vor avea loc la Arad, teren Şega, duminică 8 noiembrie, după cum urmează:

12:00 Atletico Arad - Academia Atletico de Madrid Timişoara

14:00 Atletico Arad - Hódmezővásárhely

15:20 Atletico Arad -  CS FC Electrica 1869 Timişoara

Ultima actualizare în Joi, 12 Noiembrie 2015 12:42
 
Trofeul Gheorghe Ene - program faza judeţeană PDF Imprimare Email
Scris de atletico   
Marţi, 03 Noiembrie 2015 13:51

Vineri, 6 noiembrie se dă startul la faza judeţeană a Trofeului Gheorghe Ene - turneu de fotbal în sală pentru copii născuţi 2007 şi mai tineri, cu finală pe ţară. Jocurile vor avea loc la Sala Sporturilor Victoria. Atletico Arad participă în competiţie cu 2 grupe de copii născuţi 2007, antrenor Adrian Petruţ şi cu grupa de copii născuţi 2008, antrenor Cîmpian Marcel şi Stoica Flavius.
Competiţia se continuă în data de 14 noiembrie când vor avea loc ultimele partide din grupe, respectiv semifinalele şi finalele.
Câştigătoarea fazei judeţene se califică la etapa zonală.

Ultima actualizare în Marţi, 03 Noiembrie 2015 13:55
 
Trofeul Gheorghe Ola - program faza judeţeană PDF Imprimare Email
Scris de atletico   
Marţi, 03 Noiembrie 2015 13:45

Joi, 5 noiembrie se dă startul la faza judeţeană a Trofeului Gheorghe Ola - turneu de fotbal în sală pentru copii născuţi 2006 şi mai tineri, cu finală pe ţară. Jocurile vor avea loc la Sala Sporturilor Victoria. Atletico Arad participă în competiţia cu grupa de copii născuţi 2007, antrenor Adrian Petruţ.
Competiţia se continuă în data de 14 noiembrie când vor avea loc ultimele partide din grupe, respectiv semifinalele şi finalele.
Câştigătoarea fazei judeţena se califică la etapa zonală.

Ultima actualizare în Marţi, 03 Noiembrie 2015 13:56
 
Invitaţie la Cupa de Crăciun Atletico 2015 PDF Imprimare Email
Scris de atletico   
Luni, 19 Octombrie 2015 16:56

Vă invităm la Arad la turneul internaţional de fotbal în sală pentru copii şi juniori

“Cupa de Crăciun ATLETICO” ediţia a XIV-a.

Categorii de vârstă :

2005, 2007, 2009                 27 - 29 noiembrie

2004, 2006, 2008                 4 - 6 decembrie

Termen de înscriere: 14 noiembrie 2015.

Locuri de desfăşurare ale jocurilor: Sala Sporturilor „Victoria” (parchet), Sala de sport a Liceului Pedagogic (suprafaţă sintetică), Sala de sport a Universităţii „Aurel Vlaicu” (suprafaţă sintetică). Turneul este monitorizat de F.R.F., prin Comisia Centrală de Copii şi Juniori. Jocurile se desfăşoară pe terenuri de handbal (40x20m, porţi 3x2m). Se joacă fără mantinelă. Fiecare echipă are asigurată 5 jocuri. Timp de joc: 1x25 minute (planificat).

Premii: locul I cupă şi medalii; locurile II şi III medalii, diplomă pentru fiecare echipă participantă.

Premii speciale: „Jucătorul finalei”, la fiecare categorie de vârstă.

Înscrierea la turneu se face prin completarea Formularului de înscriere şi trimiterea prin fax sau email la adresele de mai jos.

Persoană de contact:

Lucaci Alexandra –      tel./fax: 0257-214-249, mobil: 0758-063333

email: Această adresă de e-mail este protejată de spamboţi; aveţi nevoie de activarea JavaScript-ului pentru a o vizualiza

Cu salutări sportive,

Atletico Arad

 

Vă invităm la Arad la turneul internaţional de fotbal în sală pentru copii şi juniori

“Cupa de Crăciun ATLETICO” ediţia a XIV-a.

Categorii de vârstă : 2005, 2007, 2009                 27 - 29 noiembrie

2004, 2006, 2008                 4 - 6 decembrie

Termen de înscriere: 14 noiembrie 2015.

Locuri de desfăşurare ale jocurilor: Sala Sporturilor „Victoria” (parchet), Sala de sport a Liceului Pedagogic (suprafaţă sintetică), Sala de sport a Universităţii „Aurel Vlaicu” (suprafaţă sintetică). Turneul este monitorizat de F.R.F., prin Comisia Centrală de Copii şi Juniori. Jocurile se desfăşoară pe terenuri de handbal (40x20m, porţi 3x2m). Se joacă fără mantinelă. Fiecare echipă are asigurată 5 jocuri. Timp de joc: 1x25 minute (planificat).


Premii: locul I cupă şi medalii; locurile II şi III medalii, diplomă pentru fiecare echipă participantă.

Premii speciale: „Jucătorul finalei”, la fiecare categorie de vârstă.

Înscrierea la turneu se face prin completarea Formularului de înscriere şi trimiterea prin fax sau email la adresele de mai jos.

Persoană de contact:

Ø Lucaci Alexandra –      tel./fax: 0257-214-249, mobil: 0758-063333

email: Această adresă de e-mail este protejată de spamboţi; aveţi nevoie de activarea JavaScript-ului pentru a o vizualiza m, Această adresă de e-mail este protejată de spamboţi; aveţi nevoie de activarea JavaScript-ului pentru a o vizualiza

Cu salutări sportive,

Atletico Arad

Ultima actualizare în Luni, 19 Octombrie 2015 17:16
 
Rezultate Interligă HU -RO U8-U11, etapele 4, 5, 6, 7, 8, 9 PDF Imprimare Email
Scris de atletico   
Luni, 19 Octombrie 2015 12:22

Rezultatele echipelor CS Atletico Arad în etapele 4, 5 şi 6 ale Interligii HU - RO sunt următoarele:

Etapa

Echipele

Scor

2005 - U11

2006 - U10

2007 - U9

2008 - U8

4

Atletico Arad - Academia Atletico de Madrid Timişoara

5 - 0

2 - 0

0 - 5

3 - 0

5

Atletico Arad - Békéscsaba 1912 Előre SE

5 - 0

1 - 2

1 - 2

3 - 2

6

Atletico Arad - Gyula Termál

5 - 2

4 - 2

2 - 5

7 - 0

Rezultatele echipelor CS Atletico Arad în etapele 7, 8 şi 9 ale Interligii HU - RO sunt următoarele:

Etapa

Echipele

Scor

2005 - U11

2006 - U10

2007 - U9

2008 - U8

7

Atletico Arad - LPS Arad

2 - 0

7 - 1

4 - 1

2 - 1

8

Atletico Arad - Grosics Akademia Gyula

5 - 0

4 - 2

8 - 0

15 - 1

9

Atletico Arad - LPS Banatul Timişoara

2 - 0

3 - 2

1 - 5

2 - 2

Ultima actualizare în Marţi, 03 Noiembrie 2015 18:38
 
Rezultatele echipelor arădene IL 2015-2016 etapa 1, U12-U13 PDF Imprimare Email
Scris de atletico   
Marţi, 29 Septembrie 2015 10:15
2003 Atletico Arad SZEOL SC 2 1
2004 Atletico Arad SZEOL SC 2 1
2003 Békéscsaba UFC Atletico Arad 2 1
2004 Békéscsaba UFC Atletico Arad 1 0
2003 Li-t Szeac Atletico Arad 1 2
2004 Li-t Szeac Atletico Arad 0 2
2003 DAFC Szeged LPS CSS Arad 0 10
2004 DAFC Szeged LPS CSS Arad 0 2
2003 LPS CSS Arad Gyula Termál 3 0
2004 LPS CSS Arad Gyula Termál 1 1
2003 Grosics Akadémia LPS CSS Arad 1 1
2004 Grosics Akadémia LPS CSS Arad 0 3
Ultima actualizare în Marţi, 29 Septembrie 2015 10:17
 
Rezultatele echipelor arădene IL 2015-2016 etapa 1, U8-U11 PDF Imprimare Email
Scris de atletico   
Marţi, 29 Septembrie 2015 10:09
2005 LPS-CSS Arad Bcsaba 1912 Előre SE 6 0
2006 LPS-CSS Arad Bcsaba 1912 Előre SE 0 10
2007 LPS-CSS Arad Bcsaba 1912 Előre SE 1 5
2008 LPS-CSS Arad Bcsaba 1912 Előre SE 0 6
2005 LPS-CSS Arad OMTK - ULE 9 0
2006 LPS-CSS Arad OMTK - ULE 0 11
2007 LPS-CSS Arad OMTK - ULE 3 6
2008 LPS-CSS Arad OMTK - ULE 2 5
2005 Hódmezővásárhely LPS-CSS Arad 0 13
2006 Hódmezővásárhely LPS-CSS Arad 8 2
2007 Hódmezővásárhely LPS-CSS Arad 2 1
2008 Hódmezővásárhely LPS-CSS Arad 2 4
2005 Berény Gyermek FC Atletico Arad 1 6
2006 Berény Gyermek FC Atletico Arad 4 3
2007 Berény Gyermek FC Atletico Arad 2 1
2008 Berény Gyermek FC Atletico Arad 0 6
2005 Atletico Arad Gyula Termál 6 1
2006 Atletico Arad Gyula Termál 2 3
2007 Atletico Arad Gyula Termál 4 3
2008 Atletico Arad Gyula Termál 10 0
2005 Atletico Arad Grosics Akadémia 6 3
2006 Atletico Arad Grosics Akadémia 3 2
2007 Atletico Arad Grosics Akadémia 19 0
2008 Atletico Arad Grosics Akadémia 15 0
Ultima actualizare în Marţi, 29 Septembrie 2015 10:13
 
Program toamna Interligă HU - RO, categoriile U12-U13 PDF Imprimare Email
Scris de atletico   
Duminică, 27 Septembrie 2015 13:07

 

Ultima actualizare în Duminică, 27 Septembrie 2015 14:34
 
Program toamna Interliga HU -RO, categoriile U8 - U11 PDF Imprimare Email
Scris de atletico   
Duminică, 27 Septembrie 2015 13:05

 

Ultima actualizare în Duminică, 27 Septembrie 2015 14:34
 
2 cupe pentru Atletico la Cupa Cotta Internaţional PDF Imprimare Email
Scris de atletico   
Marţi, 01 Septembrie 2015 10:58

A luat sfârşit cea de a XV-a ediţie a Cupei Cotta Internaţional la care au participat 37 de echipe din 4 ţări: Serbia, Croaţia, Ungaria şi România. Competiţia s-a desfăşurat pe durata a două zile, 28 - 29 august 2015, pe terenurile din Subcetate, la 5 categorii de vârstă: 2004, 2005, 2006, 2007 şi 2008. Partenerii evenimentului au fost: Primăria Arad prin Centrul Municipal de Cultură Arad şi Consiliul Judeţean Arad prin Centrul de Cultură Judeţean Arad. Arbitrajul a fost asigurat de A.J.F. Arad prin Comisia Judeţeană a Arbitrilor. Premierea a fost efectuată de Ovidiu Moşneag - consilier municipal şi Codru Grădinariu - director general UTA Arad.

Atletico Arad s-a impus la categoriile 2007 şi 2008, iar premiu special de jucătorul finalei i-a revenit lui Salka Mario la categoria 2007.

S-a acordat un premiu special domnului Dan Coman pentru "15 ani împreună" - colaborare de 15 ani la Cupa Cotta Internaţional.

Categoria 2004:  locul I - CS Viitorul Zalău - jucătorul finalei: Ciurbe Mario - Viitorul Zalău

Categoria 2005:  locul I - CS FC Electrica 1869 Timişoara - jucătorul turneului: Andreaş Patrick - CS FC Electrica 1869 Timişoara

Categoria 2006: locul I - LPS Banatul Timişoara - jucătorul turneului: Roşca David - LPS Banatul Timişoara

Categoria 2007: locul I - CS Atletico Arad - jucătorul finalei: Salka Mario - CS Atletico Arad

Categoria 2008: locul I - CS Atletico Arad - jucătorul turneului: Nosa Alexandru - CS Viitorul Zalău

Rezultatele tuturor partidelor pe categorii de vârstă le găsiţi la secţiunea : Turnee - Cupa Cotta Internaţional - Ediţia XV.

Ediţia a XVI-a a turneului va avea loc în luna iunie 2016, la categoriile de vârstă: 2005, 2006, 2007, 2008, 2009.

Ultima actualizare în Marţi, 01 Septembrie 2015 14:42
 
Categoria 2004 PDF Imprimare Email
Scris de atletico   
Marţi, 25 August 2015 16:19

Toate partidele sunt de 2x20 minute, cu schimbare de teren, FĂRĂ PAUZĂ între reprize !!!

Adrese terenuri:

Teren SUBCETATE: str. Achile (P-ta 13 Martir, cartier Subcetate)

GRUPA A

GRUPA B

GRUPA C

CS MINERUL Motru roşu

CS MINERUL Motru albastru

CS ATLETICO Arad

SF BUBAMARA LESTANE Belgrade (Serbia)

GROSICS AKADEMIA Gyula (Ungaria)

AS Parângu Sadu

LPS Arad

CS VIITORUL Aiud

CS VIITORUL Zalău

CS VICTORIA Nădlac

CS ŞOIMII Lipova

CS LEU Giarmata

 

Ultima actualizare în Duminică, 06 Septembrie 2015 12:50
Citeşte mai mult...
 
<< Început < Anterior 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Următor > Sfârşit >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Banner
Copyright © 2017 www.atletico.ro. Toate drepturile rezervate.
Joomla! este software liber, distribuit sub licenţa GNU/GPL License.
RocketTheme Joomla Templates